Fotografas

Vestuvių istorijos. Jaunųjų meilės istorijos. Gamtos magija.
daugiau vestuvių nuotraukų


Fotografas - Apie stilių

Fotografo stilius – įamžinti svarbiausius vestuvių dienos momentus, nuo pasiruošimo iki pobūvio pradžios/pabaigos.

Vestuvių dienos istorija prasideda nuo pasiruošimo grožio salone, namuose arba viešbutyje. Įamžinamos jausmingos jaunųjų išlydėtuvės (atsisveikinimas su tėveliais) ir kelionė į bažnyčia/santuokų rūmus. Po ceremonijos vykstama į pasirinktas vietas foto sesijai. Galima rinktis reportažinį, režisuotą/minimaliai režisuotą, romantišką ar Jūsų pageidaujamą išskirtinį fotografavimo stilių. Padaromos statytinės/pozuotos nuotraukos su svečiais.

Fotografavimas pokylio metu: galima fotografuoti iki pirmo jaunųjų šokio ar net jų kambario. Labai svarbu, jei yra galimybė, pasirinkti tinkamą stalų išdėstymą – geriausi yra „O“ arba „U“ formos stalai (ir visas vidurys tuščias, kad būtų įmanoma prieiti įamžinti jaunuosius ir svečius). Jums pageidaujant ypatingesnės detalės ar smulkmenos aptariamos prieš vestuves, kad viskas būtu 100% suplanuota. Man taip pat labai svarbu Jūsų fantazija, idėjos, noras bei nusiteikimas, nes tada gausime nuostabų rezultatą. Reikšmingas yra vestuvių organizavimas, pasirinktos vietos pozavimui, tradicijos ar žaidimai, ir žinoma svarbiausia - jaunųjų emocijos.stengiasi būti mažiau matomas (tačiau reikiamu momentu jis yra ten, kur turi buti :) ), t.y. nesikiša į ceremoniją ("nestumdo" žmonių, o leidžia natūraliai džiaugtis šventę), fotografuoja šventines nuotaikas, jaunuosius, tėvus, svečius, nuotaikas ir jos akcentus;
padaro bendrų (visų svečių su jaunaisias) nuotraukų (žinoma, jei jaunieji to pageidauja); Po ceremonijos fotografas įamžina menines fotografijas.

Fotografas su jaunaisiais prieš vestuves aptaria maždaug numatytus planus;


daugiau nuotraukųdaugiau nuotraukų


Kontaktai

vestuvių fotografas visoje Lietuvoje (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir kt. miestuose) bei užsienyje


Lietuva ir visas pasaulis

Susidomėjote mano vestuvine fotografija (vestuvės, asmeninės fotosesijos ir t.t.)?
Parašykite.

Daugiau informacijos pasistengsiu el. paštu atsakyti į visus Jūsų klausimus ar pageidavimus.


Pasidalinti:

Vestuvių fotografas Kęstas Masilionis:
| www.facebook.com | www.instagram.com | www.twitter.com | www.pinterest.com | www.linkedin.com